Kosze Cargo

Wyświetlanie 1–20 z 98 wyników

Kosze cargo to wygodne rozwiązanie, które zwiększa funkcjonalność mebli. Wprowadzone jako rozwiązanie stworzone z myślą o szafkach narożnych, dziś są uwzględniane w zdecydowanie większej liczbie projektów. Można je zamontować zarówno na etapie produkcji mebli, jak też przy okazji modernizacji kuchni czy łazienki lub pralni. Wszędzie tam kosze cargo z jednym, dwoma, trzema lub czterema poziomami mogą znaleźć zastosowanie.

Na stronie

Szafka, ale bardziej dostępna

Dzięki koszom cargo meble stają się bardziej funkcjonalne, a to, co się w nich umieszcza – bardziej dostępne. Same kosze wykonane są z solidnego, ale lekkiego drutu, dzięki czemu nie obciążają konstrukcji szafki. Mocne prowadnice w koszach cargo z hamulcem i domykaniem pozwalają podnieść klasę mebli nawet o kilka poziomów i bardzo rozbudować ich funkcjonalność. Dzięki koszom cargo do mebli łazienkowych i kuchennych łatwiejsze staje się przechowywanie i używanie ciężkich przedmiotów, które teraz mogą być zawsze w zasięgu ręki. Dziś kosze są rozwiązaniem nie tylko dla osób szukających sposobu na zwiększenie funkcjonalności nietypowych szafek – sprawdzają się w praktycznie każdym miejscu, nawet tam, gdzie z początku ich nie stosowano.

Solidność na lata

Kosze cargo do szafek są wykonane z materiałów odpornych na korozję. Druty są malowane proszkowo, same prowadnice najczęściej wykonuje się ze stali nierdzewnej, a w wyższych modelach ich konstrukcja jest dodatkowo wzmocniona. Chodzi między innymi o to, żeby kulki lub walce w prowadnicach nie zużywały się szybko i nie wymagały żadnego serwisowania przez długie lata. Sprzedajemy kosze kilku wytwórców, którzy zdobyli już sobie uznanie wśród producentów mebli i samych użytkowników – te modele w praktyce dowiodły swojej nieprzeciętnej trwałości.

Więcej miejsca w tym samym meblu

Dobrze dobrane kosze cargo do szafek kuchennych pozwalają praktycznie podwoić ilość dostępnej przestrzeni. Zamiast półek, które siłą rzeczy nigdy nie są wykorzystane do maksimum, można zastosować właśnie wysuwane kosze. Ich różne warianty mogą mieć jeden poziom lub kilka, w zależności od tego, jakie jest zapotrzebowanie użytkowników. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby w jednej szafce umieścić różne kosze cargo, co w wielu przypadkach jeszcze bardziej zwiększa funkcjonalność mebli. To świetne rozwiązanie do małych pomieszczeń, ale nie tylko – takie praktyczne rozwiązania są immanentną cechą wielu stylów aranżacyjnych, które skupiają się nie tylko na prezencji, ale też na funkcjonalności.

Jakość koszy cargo jest kluczem do sukcesu

W przypadku koszy cargo zawsze należy skupiać się na jakości, a nie na cenie. Z początku i droższe, i tanie kosze meblowe będą działały tak samo, ale nie trzeba wiele czasu, żeby różnice w jakości wykonania przełożyły się też na precyzję działania, skuteczność hamulców lub komfort wynikający z zastosowania dociągu i cichego domykania. Dobre jakościowo kosze cargo nie są tanie, natomiast korzyści, jakie płyną z ich zastosowania, są nie do przecenienia. Podobnie jak w przypadku innych akcesoriów meblowych – niższy koszt może przełożyć się na ograniczoną funkcjonalność, dlatego tańsze, mniej wytrzymałe kosze cargo można stosować tam, gdzie faktycznie nie potrzeba pancernych akcesoriów.

Dobre kosze cargo możesz kupić w naszej hurtowni – wiemy, jak zbudować swój asortyment, a dzięki temu ty już nie musisz się głowić: wybierz tylko rozmiar i wariant, a stabilnością i trwałością nie będziesz już musiał się martwić.