Uchwyty meblowe

Wyświetlanie 1–20 z 89 wyników

Uchwyty do mebli łatwo bagatelizować, ale to one w dużej mierze wpływają i na wystrój pomieszczenia, i na funkcjonalność oraz ergonomię samych mebli. Wybierając uchwyty do szafek, warto więc skupić się nie tylko na ich walorach technicznych, ale i na estetyce.

Na stronie

Czym kierować się w wyborze uchwytów do mebli?

Uchwyty meblowe można wybierać dość dowolnie, pamiętając jednak o tym, że do szuflady często będą pasowały nie tylko klasyczne uchwyty, ale i gałki, a do wielu mebli w ostatnich latach montuje się efektowne i dość wygodne relingi. Uchwyty mają być jednak przede wszystkim praktyczne i wbrew pozorom dotyczy to nie tylko uchwytów do mebli kuchennych i łazienkowych.

Warto zwracać uwagę nie tylko na sam materiał, z którego wykonane są uchwyty, ale też na typ i staranność wykończenia. Wpłynie to na estetykę, ale też trwałość. Często dobrze jest zerknąć na uchwyty w stylu retro, ale wykonane już z bardzo nowoczesnych materiałów. Od strony praktycznej natomiast istotna będzie wielkość uchwytów i rozstaw otworów montażowych.

Rodzaje uchwytów do mebli w naszej ofercie

W naszym asortymencie znajdują się rozmaite uchwyty do szafek kuchennych, łazienkowych, do salonu, biura i firmy. Możesz dopasować je do frontów szafek pod względem estetycznym i szerokości. To, czego jesteśmy pewni, to wysoka jakość wszystkich produktów – bez względu na to, jaki uchwyt przypadnie Ci do gustu, zawsze będzie naprawdę świetnie wykonany.

  • Standardowe uchwyty meblowe – świetnie sprawdzą się w większości zastosowań, ich oferta jest przebogata, a ceny bardzo atrakcyjne. Jeśli nie jesteś pewien, co wybrać, ten typ jest najbardziej uniwersalny.
  • Gałki – zastąpią uchwyty meblowe w wielu sytuacjach. Są mniejsze, ale mogą wyglądać równie atrakcyjnie, co najbardziej dekoracyjne uchwyty.
  • Relingi – są dłuższe od zwykłych uchwytów, co zwiększa ich funkcjonalność, ale też zmienia estetykę. Mogą dodać meblom charakteru i dopracowanej elegancji.
  • Uchwyty w stylu retro – mogą wyglądać różnie, ale przeważnie urzekają swoją estetyką i dopracowaniem. Nadają się jednak nie tylko do klasycznych mebli.

Produkty w tej kategorii mogą być dzielone na różne kategorie, a niektóre wymykają się klasycznemu podziałowi. Nasz sklep jest bogato zaopatrzony, więc przejrzyj cały asortyment i poznaj różne produkty, żeby wybrać idealny uchwyt do swoich mebli.

Z jakich materiałów mamy uchwyty meblowe w ofercie?

Uchwyty meblowe mogą być wykonane z bardzo różnych materiałów. Wpływa to na ich funkcjonalność, ale też estetykę, cenę czy czasem pozwala też na znalezienie niestandardowych zastosowań.

  • Uchwyty metalowe: mosiężne, stalowe, nierdzewne, chromowane, z aluminium. Z metalu produkuje się zarówno uchwyty retro, jak i te najbardziej nowoczesne. Oferta produktów w tej kategorii jest bardzo rozbudowana i obejmuje zarówno proste uchwyty o dość wszechstronnym zastosowaniu, jak i modele bardzo rozbudowane, dekoracyjne.
  • Uchwyty z tworzyw sztucznych: bywają bardzo proste i uniwersalne, ale też skomplikowane i nowoczesne. Nadają się i do szuflad, i do szafek, często są stosowane w meblach designerskich, ale możesz też znaleźć modele budżetowe, które będą zapewniały podstawową ergonomię.
  • Uchwyty meblowe z drewna: to raczej rzadkość i drewno najczęściej jest tylko jednym z elementów. Wyglądają świetnie, ale nie wszędzie pasują.

Od strony technicznej uchwyty meblowe może wykonać praktycznie z dowolnych materiałów. Musisz je tylko dobrać do pomieszczenia i zwrócić uwagę na funkcjonalność.

Do jakich pomieszczeń można wykorzystać nasze uchwyty meblowe?

Uchwyty meblowe do pomieszczeń dopasowuje się według klucza funkcjonalności i estetyki.

  • Do mebli do pokoju, sypialni albo gabinetu: mogą to być podstawowe lub bardziej dekoracyjne modele z dowolnych materiałów.
  • Do mebli łazienkowych i do mebli do kuchni: tu uchwyty powinny być ergonomiczne, zapewniać dobry chwyt i komfort, muszą być odporne na wilgoć i zmiany temperatur.
  • Do biur i przestrzeni firmowej: często to tanie, ale bardzo wytrzymałe i trwałe modele. Detale estetyczne zwykle nie są tak ważne, jak niezawodność i funkcjonalność.

Wszystkie meble wymagają odpowiednio dobranych uchwytów. Znajdź właściwe do każdego pomieszczenia.

Nowoczesne oraz nietypowe uchwyty do mebli – Kulin

Zajrzyj do naszego sklepu, jeśli chcesz mieć dobrze dobrane uchwyty do wszystkich mebli. Szeroki wybór, różne materiały, wielkości i style – także nietypowe i nowoczesne. Stworzyliśmy naszą ofertę z myślą o ludziach takich, jak Ty: potrzebujących czegoś wyjątkowego, skupionych na detalach i żądających najwyższej jakości. Odwiedź nasz sklep – nie będziesz zawiedziony.